Dej každému dni šanci, aby se mohl stát tím nejkrásnějším ve Tvém životě.

Nádhera mého života... Asi tušíte, o čem bude tento blog...ano, správně, o všech radostech a nádherách mého života. Osobně se považuji za nejšťastnějšího člověka na světě. Najdete zde všechno, co mě více či méně zajímá a co tvoří můj život, s jedinou výjimkou, a tou jsou Orlické hory. Věnovala jsem jim samostatný blog, který najdete pod tímto odkazem: Po západu slunce... Potěšíte mě, když se budete vracet a nalézat zde inspiraci pro svůj život.

Vaše Lady In Brown


Dubnový Koktejl a Země Světa

17. dubna 2017 v 22:13 | Lady In Brown |  Knihy, časopisy a knihovna
Koktejl

Dubnový Koktejl slaví 25. výročí svého vzniku a z reportáží, které mě zaujaly, bych ráda zmínila např. Umění sárí (o sárí z Váránasí), Křehké krásky (o umělých květinách z německého Sebnitzu), Čtyři roční období v Šanghaji, Na žhavé půdě (o jezeru Mývatn na Islandu) a Zasypáni (o zemětřesení v Peru).Země Světa

Dubnové číslo Zemí Světa se věnuje Provincii Barcelona. Z mnoha článků tu jmenuji alespoň Pobřežní obrázky z kraje Garraf, Procházka kolonií Güell, Svět klášterů, Přírodní park Montserny nebo Vína kolem Barcelony. Květnové číslo se bude věnovat Opavskému Slezsku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkuji za Vaši návštěvu na mém blogu a potěšíte mě, vrátíte-li se dříve či později opět.