Dej každému dni šanci, aby se mohl stát tím nejkrásnějším ve Tvém životě.

Nádhera mého života... Asi tušíte, o čem bude tento blog...ano, správně, o všech radostech a nádherách mého života. Osobně se považuji za nejšťastnějšího člověka na světě. Najdete zde všechno, co mě více či méně zajímá a co tvoří můj život, s jedinou výjimkou, a tou jsou Orlické hory. Věnovala jsem jim samostatný blog, který najdete pod tímto odkazem: Po západu slunce... Potěšíte mě, když se budete vracet a nalézat zde inspiraci pro svůj život.

Vaše Lady In Brown


Můj rýmovník se má k světu

10. března 2017 v 17:26 | Lady In Brown |  Z bylinkové zahrádky
V polovině ledna jsem si z jedné návštěvy přivezla lístek a řízek rýmovníku. Lístek sice brzy pustil kořínky, ale záhy začal hnít a odešel docela. Naproti tomu ten stonek dlouho a dlouho nechtěl kořínky ukázat, leč nakonec se přece jen uráčil. Když povyrostly a bylo jich víc, přemístila jsem ho do malého květináčku, kde se mu evidentně daří. Nové malé lístečky nahoře raší...

Před pár dny jsem kdesi na netu četla, že se mají banánové slupky namočit na 24 hodin do vody a výluhem se mají rostliny zalévat, prý je tam mnoho minerálních látek. Tak jsem to zrovna zkusila a milý rýmovník zalévám banánovou vodou. Dalším tipem bylo nasypat do květináče čaj z pytlíku a zalévat přes něj, prý se také nějaké minerály do hlíny vyluhují. To jsem udělala dneska, tak uvidíme, jak to bude rýmovníku svědčit. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkuji za Vaši návštěvu na mém blogu a potěšíte mě, vrátíte-li se dříve či později opět.