Dej každému dni šanci, aby se mohl stát tím nejkrásnějším ve Tvém životě.

Nádhera mého života... Asi tušíte, o čem bude tento blog...ano, správně, o všech radostech a nádherách mého života. Osobně se považuji za nejšťastnějšího člověka na světě. Najdete zde všechno, co mě více či méně zajímá a co tvoří můj život, s jedinou výjimkou, a tou jsou Orlické hory. Věnovala jsem jim samostatný blog, který najdete pod tímto odkazem: Po západu slunce... Potěšíte mě, když se budete vracet a nalézat zde inspiraci pro svůj život.

Vaše Lady In Brown


Předplatné Xantypy

1. ledna 2017 v 22:41 | Lady In Brown |  Knihy, časopisy a knihovna
Protože v trafikách v okolních městech všude Xantypu neberou, přemýšlela jsem o předplatném, které navíc vyjde o mnoho levněji než kupovat si ji v trafice (jak jsem to počítala, předplacená stojí 49,- Kč za číslo, oproti 79,- Kč na stánku) a jako bonus je teď každý měsíc jiný dárek. V lednu např. rodinná permanentka do Technického muzea Brno v hodnotě 1600,- Kč. A tak jsem si ji před pár dny předplatila.

Mám zato, že je to jeden z mála slušných časopisů na českém, podle mě na časopisy hodně přesyceném, trhu. Člověk v trafice neví, co si vybrat dřív. Já jsem vyloženě alergická na jakýkoli bulvár. Xantypa je však inteligentní časopis s nádhernými rozhovory, reportážemi...a co mám obzvlášť ráda, jsou komentáře Martina Fendrycha. Prostě krásné čtení, kde se dozvíte spoustu zajímavých věcí. V lednovém čísle mě zaujal např. Ivan M. Havel nebo Jiří Strach, ale bude toho určitě mnohem víc. Jsem moc vděčná, že tu takový časopis vychází.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkuji za Vaši návštěvu na mém blogu a potěšíte mě, vrátíte-li se dříve či později opět.