Dej každému dni šanci, aby se mohl stát tím nejkrásnějším ve Tvém životě.

Nádhera mého života... Asi tušíte, o čem bude tento blog...ano, správně, o všech radostech a nádherách mého života. Osobně se považuji za nejšťastnějšího člověka na světě. Najdete zde všechno, co mě více či méně zajímá a co tvoří můj život, s jedinou výjimkou, a tou jsou Orlické hory. Věnovala jsem jim samostatný blog, který najdete pod tímto odkazem: Po západu slunce... Potěšíte mě, když se budete vracet a nalézat zde inspiraci pro svůj život.

Vaše Lady In Brown


Jedna starost z krku

4. ledna 2017 v 13:06 | Lady In Brown |  Knihy, časopisy a knihovna
Tak jsem konečně dodělala výkazy pro knihovnu, které chci zítra zavézt své nadřízené. Myslela jsem, že to bude děs, ale nakonec mi hodně pomohl můj vlastní systém evidence, co se výpůjček týká. Svou předchůdkyni jsem musela kontaktovat jen kvůli jedné věci.

Ale podle manuálu, který máme k dispozici, abychom věděli, kterou kolonku vyplnit a kterou ne, to někdy vypadá i docela legračně. Například: 102 = 103 + 104 a zároveň 102 = 101 + 116 - 117. Nebo: 815 je součtem řádků 801 a 803, mělo by to být stejné číslo jako v řádku 705. Když to člověk chvíli počítá, tančí mu čísla před očima...a to nemluvím o tom, když to děláte v pracovní době, tj. v otevírací době knihovny, a u toho ještě vyřizujete běžnou agendu. To je potom už vážně něco. Ale teď by to mělo být za mnou, a to nejdůležitější, co mě ohledně knihovny bude čekat v nejbližší době, bude boj o peníze na nové knížky z obecního rozpočtu a organizace návštěvy Františka hraběte Kinského v naší obci, která, jak doufám, letos už vyjde.

Prázdný tiskopis výkazů......a již vyplněné, připravené k odevzdání

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ježurka Ježurka | Web | 4. ledna 2017 v 16:39 | Reagovat

To je úleva, co? Je vidět, že jsi šikovná. :-)

2 Veronika Veronika | E-mail | Web | 4. ledna 2017 v 17:47 | Reagovat

[1]: Jj, je to úleva, ale bude ještě větší, pokud to bude shledáno správně vyplněným. Loni jsem tam měla chybku. Ale součty seděly, tak doufám, že to bude cajk. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkuji za Vaši návštěvu na mém blogu a potěšíte mě, vrátíte-li se dříve či později opět.