Dej každému dni šanci, aby se mohl stát tím nejkrásnějším ve Tvém životě.

Nádhera mého života... Asi tušíte, o čem bude tento blog...ano, správně, o všech radostech a nádherách mého života. Osobně se považuji za nejšťastnějšího člověka na světě. Najdete zde všechno, co mě více či méně zajímá a co tvoří můj život, s jedinou výjimkou, a tou jsou Orlické hory. Věnovala jsem jim samostatný blog, který najdete pod tímto odkazem: Po západu slunce... Potěšíte mě, když se budete vracet a nalézat zde inspiraci pro svůj život.

Vaše Lady In Brown


Čištění pokladniček po Tříkrálovce, den druhý

30. ledna 2017 v 20:20 | Lady In Brown |  Jak žiji
V úterý, 24.1., jsme pokračovaly v zavazování. Zavázaných pokladniček úspěšně přibývalo, takže se zdálo, že až se sejdeme ve čtvrtek (Iva ve středu nemohla) znovu, možná už to doděláme. A tak jsme pracovaly a povídaly, povídaly a pracovaly...a čas utíkal, ostatně jako vždycky na Charitě.

Na letošní čištění jsem vymyslela zlepšovák zlepšováku z loňského roku spočívající v tom, že na barevné etikety, ty, které se dají bezpočtukrát použít, napíšu číslo pokladničky, což nám usnadní hledání kýženého čísla. Ve čtvrtek se nám to hodně osvědčilo.

Když jsem v pondělí večer přišla z knihovny, vonělo to doma čerstvě upečenými buchtami. Protože mě na Charitě tolik živí, dostala jsem na úterý krabici s sebou, takže jsme po obědě, sestávajícího z fazolové polévky a hovězího ptáčka s rýží, měli kromě zbytku zákusků z pondělí od Zdeňka ještě naše buchty - zadělávané se třešněmi a na plechu s kanadskými borůvkami.

Odcházela jsem před třetí hodinou na vlak a po čtvrté jsem byla doma. Protože jsme druhý den čekaly s maminkou návštěvu, měla jsem se nač těšit...a na čtvrtek samozřejmě opět do Letohradu.


V banánovce připravené k zavázání

Etikety...zatím na papíře

Vzor zavázané pokladničky

Etiketa na pokladničce, která nám usnadní hledání při řazení podle čísel

Etiketa nesmí chybět na žádné pokladničce

Čekající adeptky na zavázání

A tyto čekají v krabicích na závěrečnou fázi - seřazení podle čísel


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkuji za Vaši návštěvu na mém blogu a potěšíte mě, vrátíte-li se dříve či později opět.