Dej každému dni šanci, aby se mohl stát tím nejkrásnějším ve Tvém životě.

Nádhera mého života... Asi tušíte, o čem bude tento blog...ano, správně, o všech radostech a nádherách mého života. Osobně se považuji za nejšťastnějšího člověka na světě. Najdete zde všechno, co mě více či méně zajímá a co tvoří můj život, s jedinou výjimkou, a tou jsou Orlické hory. Věnovala jsem jim samostatný blog, který najdete pod tímto odkazem: Po západu slunce... Potěšíte mě, když se budete vracet a nalézat zde inspiraci pro svůj život.

Vaše Lady In Brown


Pár nezbytných kosmetických drobností...

17. prosince 2016 v 19:09 | Lady In Brown |  Moje malé i velké radosti
Došlo mi pár kosmetických přípravků, bez kterých se fakt neobejdu (opravdu nic dekorativního!), takže jsem v rámci vánočních i dřívějších nákupů přibrala i je.

Někdy v listopadu jsem si pořídila IDELYN Beliema Expert intimní gel. Nějakou dobu mi ležel doma, než dodělám předešlý Lactacyd. Poprvé jsem ho vyzkoušela teprve tento týden. Musím se přiznat, že jsem hodně na vůně a tento gel mě skutečně dostal svou příjemnou vůní. Pěkně pění a dobře se s ním myje, nicméně, jak jsem četla i v několika recenzích na netu, pumpičkové balení by bylo výhodnější. To je prozatím jediná nevýhoda, kterou vidím, protože po dvou použitích nemohu posuzovat vliv na zdraví intimních partií.


Protože se mi doma nahromadilo několik sprchových gelů, používala jsem je namísto tekutého mýdla, jelikož jejich spotřebování na mytí celého těla by vystačilo na řadu měsíců. Jenže teď už taky došly... Pátrala jsem po nějakém příjemném tekutém mýdle, které by pěkně vonělo, a narazila jsem na Jemné tekuté mýdlo Venice české firmy Chopa, s příjemnou, řekla bych květinovou vůní, v balení 1,5 litru. Měli i litrové, ale ne tuto vůni, která se mi z nabízených líbila nejvíc. Myslela jsem i na vanilku, ale musím říct, že z vanilky jsem tedy necítila téměř nic. Takže mám teď na čas vystaráno. Mýdlo je pěkně pěnivé, provoní pokožku a dobře myje.


A do třetice všeho dobrého šampón. Poslední, který jsem používala, byl vinný od Manufaktury. Nádherně voněl a vlasy byly fakt krásné, ovšem já, protože je mám extrémně jemné a navíc se mi v poslední době hodně cuchají, to tolik nevyužiji.


Pořád jsem si ho chtěla objednat, protože nejbližší prodejna Manufaktury je od nás cca 70 km, a pořád jsem to odkládala s tím, že je ještě čas, až mi došel, a tak jsem si pořídila šampón rovněž od české firmy Palacio, a to z řady Rosarium - s extrakty ze šípků a květů růže. Dneska ho budu zkoušet poprvé... Zatím mohu říci jenom to, že má příjemně jemnou vůni.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkuji za Vaši návštěvu na mém blogu a potěšíte mě, vrátíte-li se dříve či později opět.