Dej každému dni šanci, aby se mohl stát tím nejkrásnějším ve Tvém životě.

Nádhera mého života... Asi tušíte, o čem bude tento blog...ano, správně, o všech radostech a nádherách mého života. Osobně se považuji za nejšťastnějšího člověka na světě. Najdete zde všechno, co mě více či méně zajímá a co tvoří můj život, s jedinou výjimkou, a tou jsou Orlické hory. Věnovala jsem jim samostatný blog, který najdete pod tímto odkazem: Po západu slunce... Potěšíte mě, když se budete vracet a nalézat zde inspiraci pro svůj život.

Vaše Lady In Brown


Adventní koncert v Sobkovicích

18. prosince 2016 v 17:16 | Lady In Brown |  Akce kulturní a jiné
V pátek 16.12.2016 se nás cca 40 sešlo v sále hostince "Pod věží" u nás v Sobkovicích na adventním koncertě klasické hudby. Musím přiznat, že jsem čekala umělce třeba tak ve svém věku, ale byli to tři opravdu velice talentovaní mladí lidé, studenti konzervatoře, ve složení Markéta Dominikusová (housle), Markéta Sinkulová (klávesy) a Matyáš Keller (violoncello).

Na programu byly skladby např. Johanna Sebastiana Bacha, Carla Alfreda Piattiho nebo Niccola Paganiniho, bravurně předvedené. V určitých chvílích jsem měla pocit, že to nejsou tři lidé, ale celý orchestr, který koncertuje. Koncert sám trval přibližně hodinu. Zhruba za polovinou byla krátká přestávka. Obecenstvo aplaudovalo vestoje mladým umělcům a protože po přestávce byly avizované pouze dvě skladby, myslím si, že Bílé Vánoce byly přídavkem navíc.

Za sebe mohu říci, že to byl famózní zážitek, kdy jsem si skutečně připadala jako v koncertní síni. Bylo to příjemné zpestření vrcholícího adventu, za které jsem moc ráda.

Níže najdete videa, která jsem natočila...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkuji za Vaši návštěvu na mém blogu a potěšíte mě, vrátíte-li se dříve či později opět.