Dej každému dni šanci, aby se mohl stát tím nejkrásnějším ve Tvém životě.

Nádhera mého života... Asi tušíte, o čem bude tento blog...ano, správně, o všech radostech a nádherách mého života. Osobně se považuji za nejšťastnějšího člověka na světě. Najdete zde všechno, co mě více či méně zajímá a co tvoří můj život, s jedinou výjimkou, a tou jsou Orlické hory. Věnovala jsem jim samostatný blog, který najdete pod tímto odkazem: Po západu slunce... Potěšíte mě, když se budete vracet a nalézat zde inspiraci pro svůj život.

Vaše Lady In Brown


Moje vášeň: svíčky

20. listopadu 2016 v 19:48 | Lady In Brown |  Moje malé i velké radosti
Před několika dny se mi mezi jinými letáky dostal do ruky i malý žlutý papírek, hlásající, že ve firmě SVITR v Rokytnici v Orlických horách se pořádá výprodej skladových zásob. Tato firma se zabývá výrobou svíček, a to je něco na mě. Návštěvu tohoto výprodeje jsem spojila s jiným cestováním, takže jsem tam nejela výhradně jen kvůli tomu.

Protože to bylo toto úterý, 15.11., na kdy byla hlášena pěkná ledovka, doufala jsem, že to odbudu bez problémů. A taky, Bohu díky, ano. Největším problémem se nakonec ukázalo být to, kterou svíčku si vlastně z těch obrovských zásob vybrat. Protože jsem tam byla autobusem a měla s sebou i další věci, musela jsem brát ohled na to, abych si nabrala jen tolik, kolik unesu. No...nakonec to skončilo více než devíti kilogramy svíček, z nichž jsem část nechala u přátel, a krbovými zápalkami, které jsem nikde nemohla sehnat. Ale nekupte to, při ceně 65,- Kč/kg, že? Mrkající Splnila jsem si svůj velký sen...mám první tříknotovou svíčku ve svém životě. Jen mě mrzí, že jsem se nezeptala na svíčky ve tvaru koule, které by se mi hodně líbily, ale nikde jsem je tam neviděla. Je možné, že už byly vyprodané, protože výprodej už byl za polovinou. Prodávala tam velmi příjemná slečna či paní, která mi ještě pomohla to všechno zabalit, ale stejně, proneslo se mi to pěkně. Nicméně mám teď zásobu pro sebe i na obdarování k blížícím se Vánocům. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkuji za Vaši návštěvu na mém blogu a potěšíte mě, vrátíte-li se dříve či později opět.