Dej každému dni šanci, aby se mohl stát tím nejkrásnějším ve Tvém životě.

Nádhera mého života... Asi tušíte, o čem bude tento blog...ano, správně, o všech radostech a nádherách mého života. Osobně se považuji za nejšťastnějšího člověka na světě. Najdete zde všechno, co mě více či méně zajímá a co tvoří můj život, s jedinou výjimkou, a tou jsou Orlické hory. Věnovala jsem jim samostatný blog, který najdete pod tímto odkazem: Po západu slunce... Potěšíte mě, když se budete vracet a nalézat zde inspiraci pro svůj život.

Vaše Lady In Brown


Diář 2017

22. listopadu 2016 v 22:26 | Lady In Brown |  Moje malé i velké radosti
Diář na letošní rok byl pro mě specifický tím, že to byl zajedno nejdražší diář mého života a za druhé byl přivezen na objednávku až z Londýna. Během podzimu jsem totiž objevila kocoura Boba a jeho dvounohého páníčka Jamese Bowena. Přes Facebook jsem se dostala do jejich e-shopu a diář 2016 mě opravdu zaujal. Dostala jsem ho na druhý svátek vánoční.

Pevně jsem doufala a už od léta hlídala e-shop, kdy se tam objeví vytoužený diář 2017...jenže nic. Pořád ale bylo dost času, nicméně začínala jsem se poohlížet i po těch tuzemských. Protože potřebuji hodně místa na každý den, neboť si tam zapisuji mnoho věcí, nenašla jsem žádný adekvátní mým nárokům. Už jsem docela vážně začínala uvažovat o tom, že si dám tu práci a udělám si ho přesně na míru. Jenže tak tlustý sešit bych asi sháněla docela těžko a mít to ve dvou je dost nepraktické.

Dnes jsem byla v okresním městě a potřebovala jsem tak jako tak zajít do papírnictví. Diářů velkých i malých tam bylo skoro nepřeberně, když tu mi padl do oka jeden s houpací síti. Na to, že je to klasický denní diář formátu A5, jsem byla moc příjemně překvapená tím, kolik je na každý den místa. Navíc bych skutečně nečekala, že cena bude pouhých 95,- Kč, protože jsem jen tak pro zajímavost okoukla i další druhy a značky...a mohu říci, že velikostně poloviční diáře byly dražší než ten můj. Prohlédla jsem i další motivy, ale nakonec jsem na samém dně panelu objevila jeden s Eiffelovkou a růžovým deštníkem, který to nakonec vyhrál. Líbil se mi i motiv se sloníky, ale černý diář bych tedy zrovna nemusela, proto vyhrála Paříž. Jen pro úplnost dodávám, že tyto diáře distribuuje firma Herlitz z Prahy.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkuji za Vaši návštěvu na mém blogu a potěšíte mě, vrátíte-li se dříve či později opět.